Připravované a probíhající akce

Únor 2020

6. 2.
Polodenní výlet pro starší děti - Motýlci, Koťátka, Ježečci Porcelánka Thun v Klášterci nad Ohří - "Porcelánová školička" (prohlídka provozu, dekorace hrnku), odjezd od MŠ v 8:00 hod., oběd v MŠ. Přiveďte děti nejpozději v 7:45 hod.
24. 2.
Karneval v MŠ - dopoledne ve třídách. Ráno přiveďte děti v maskách.
25. 2.
Divadlo pro mladší děti v MŠ - "Divadlo Šikulka" 8:45 Berušky a Kytičky, 10:15 Medvídci
26. 2.
"Malý princ" - Hudební divadlo dětem - Krušnohorské divadlo v Teplicích. Pro třídu Ježečci, Motýlci a Koťátka, odjezd od MŠ objednaným autobusem, začátek představení v 10:15 hodin. Dejte dětem hezké oblečení (ne tepláky, ne oteplovačky), děkujeme.

Leden 2020

v průběhu Ledna (středy dopoledne)
Návštěva předškoláků v tělocvičně ZŠ a MŠ Masarykova Krupka, 1x týdně v rámci podpory zdraví (platí pro třídu Motýlci a Koťátka, třídy se střídají)
termín bude upřesněn
Výjezd na Komáří vížku pro předškolní děti, mladší děti bobování na zahradě školy. Dle sněhových podmínek, termín bude upřesněn
13. 1. 2020
"Balónková Evička" - divadlo v MŠ, určeno dětem ze třídy Medvídci, Berušky a Kytičky
13. 1. 2020
"Vědecká show", určeno dětem ze třídy Ježečci, Motýlci a Koťátka
20. 1. 2020
Vyšetření zraku v MŠ. MŠ Kollárova od 8:30 hod., MŠ Soběchleby od 10:00 hod.. Cena 150 Kč - plaťte předem u třídních učitelek.